Anında Tutan Aşk Duası (denenmiş)

      Anında Tutan Aşk Duası (denenmiş) için 4 yorum

Herkese öncelikle hayırlı uğurlu dualarınızın bol kabul olduğu zamanlar diliyorum. Şimdi söze başlamadan önce anında tutan aşk duası ve en etkili denenmiş aşk duası konusunda sizlerle ufak bir şey paylaşmak istiyorum. Şimdiye kadar anında tutan aşk duası veya en etkili denenmiş aşk duası hakkında yüzlerce belki de binlerce değişik tertip okudunuz kimbilir uygulamaya da geçtiniz ancak bu aşağıda verilen dua emin olun ki hepsinden çok daha iyi bir dilek hacet duası olup hayırlı dileğinizin yani sevdiğiniz kişinin size büyük bir aşk ve sevgi ile bağlanması size aşk hislerinin artması için yapabileceğiniz en büyük Kur’an’da aşk duasından biridir.

Şimdiye kadarki vermiş olduğumuz dualar ve bu en etkili denenmiş aşk duası ve anında tutan aşk duası gerçekten büyük sonuç elde edilmiş büyük bir mirastır.

Bu salavatı şerife ilham ile yazılmıştır. Adı üstünde salât-ı Münciye’dir, kurtaran duadır, ilticadır.

🌹🌹🌹Salat-ı Münciye ( Salaten Tüncina )🌹🌹🌹
Allâahumme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammedin, salâten tüncînâ bihâ min cemîil ehvâali vel âfât, ve takdî lenâ bihâ cemî’al hâcât, ve tutahhirunâ bihâ min cemî’isseyyi’âat ve terfe’unâ bihâ indeke a’ledderecâat, ve tübelliğunâ bihâ aksa’l gayât, min cemî’il hayrâti fi’l hayâti ve ba’del memâat, inneke alâ külli şey’in kadîr.

Anlamı;
“Allahım! Efendimiz Hz. Muhammed’e (s.a.v.) ve onun Ehl-i Beyt’ine salât eyle. Bu salâvat o derece ve mertebede olsun ki; onun vesilesiyle bizi, bütün korku ve âfetlerden (belalardan) kurtaracağın… İhtiyaçlarımızı tamamını göndereceğin… Günahlarımızdan külliyen temizleyeceğin… Nezdindeki derecelerin en yücesine yükselteceğin… Hayatta ve ölümden sonra, gâyelerin en sonuna/bütün hayırların sonucuna ulaştıracağın şekilde râhmet eyle. Muhakkak ki Sen, her şeye kadirsin.”

🌹🌹21 gün boyunca abdest alarak sessiz sakin bir ortama geçip temiz bir niyet ve samimiyetle her gece yaşınız miktarınca okuyup Rabb’imin huzurunda her türlü dilek istek ve Allah’tan niyaz da bulununuz. Sevdiğiniz kişinin size büyük bir aşk duyacağı gibi Salat-ı Münciye yani Salaten Tüncina duasını okumanın büyük bir sevabı vardır.

Hem dünyanız hem ahiretliğiniz için bize Rabbimin sunmuş olduğu güzel dualardan sadece bir tanesidir.

sevgi ve aşk duaları için 4 yorum var

 1. Flagship Property

  Kocamın bana büyük bir aşk ve sevgi ile bağlanmasını isterken internetten araştırma yaptım tabii ki dualara çok güveniyorum ama yine de bunu bir hocayla yapmak istedim gerçekten hocayla çalışacak dan sonra mucize yaşıyordum sanki resmen deli divane aşık oldu. Tavsiye üzerine buldum Sedat hocayı sizde aramak görüşmek isterseniz gerçekten çok olumlu şeyler aldım ben 0 532 066 3909 kesinlikle bu Bir büyü değil rahmani dua çalışmasıdır. Harfiyen uygulamanızı tavsiye ederim

  Reply
 2. Arya

  En ağır aşk büyüsü evde nasıl yapılır internetten araştırma yapılırken bu siteye denk geldim büyüden biraz da korktum açıkçası bundan dolayı dua çalışmaları bana daha sıcak ve daha mantıklı geldi. Ben derdim rahat anlatabilmek için bayan medyumlardan Elife hocayı tercih ettim. Her yerde de tavsiye ediliyordu Elif abla sağ olsun gerçekten ilminde çok ileri düzeyde biri. Bu şekilde büyü yaparak günaha da girmemiş olduk dua çalışmaları ile devam ettik çok büyük etkiler gördüm kesinlikle herkesin Bu huzuru mutluluğu yaşamasını tavsiye ediyorum sevgilim Çok ciddi bir şekilde bana aşık oldu hakkatten en etkili aşk duası derler ya aynen öyle bir şey tavsiye ediyorum sizlere de çok büyük farklar yaşayacağınızı tahmin ediyorum aramak isteyenlere 0 541 232 23 33 Bu da hocamın telefon numarası ilgilenenlere

  Reply
 3. sefa

  6 yıldır birlikte olduğum ve tereddütleri sebebiyle bir türlü evlilik aşamasına gelemediğim kız arkadaşımla Medyum Hafize Hoca sayesinde 3 aydır nişanlıyım. İkna etmemde çalışmalarıyla verdiği desteklerden dolayı medyum hafize hocama çok teşekkür ederim. İrtabat için:
  0 505 070 73 34

  Reply
 4. pubciiii

  Anında tutan aşk duası gerçekten çok güzel sonuçlar verdi Allah paylaşan herkesten razı olsun Dua okuyarak kendimiz için hayırlı olanlar doğrultusunda ilerlemek için birçok ferahlatıyor bu asla kötü bir şey değil Allah’tan istiyorsun ve Rabb’im dualarını görüyor paylaşım yapan herkese teşekkür ediyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir