Deli Gibi Aşık Etme Duası

      Yorum yok Deli Gibi Aşık Etme Duası

Karşınızdaki kişiyi kendinize deli gibi aşık etmek istiyorsanız, Karşılık bulamadığınız bir aşkta veya sizi önceden seviyor da daha sonra sebepli veya sebepsiz yere sevgisi size azalmış ise, eşler arasında bir soğukluk varsa, evlenmek üzere olan nişanlılar arasında sevgi ve aşktan kaynaklı bir gerilim yaşanıyorsa işte duamıza iyi kulak verin.

Bu duayı 7 gece boyunca sabah namazlarından hemen sonra öncesinde 101 adet Fatiha suresi okuyarak, duayı da 7 kere okuyunuz.

Dua ise şu şekilde;

Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir