Fotoğrafa Okunan etkili bir Sevgi Duası

      Yorum yok Fotoğrafa Okunan etkili bir Sevgi Duası

Fotoğrafa okunan etkili bir sevgi duası tarihlerden bu yana yapılan ve oldukça tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Sevmesini istediğiniz kişi sizinle ilgilenmiyorsa, size sevgi ve aşk hissetmiyorsa hele ki bu sevmesini istediğiniz kişi eşiniz veya nişanlınızsa mutlu, huzurlu, sevgi ve aşk dolu zamanlar geçirmek istemeniz doğal hakkınız ve işte yapılabilecek en tesirli yöntemlerden biri fotoğrafa okunan sevgi duası ve bunun adım adım yöntemidir.

👉Sabah namazının farzından sonra 21 defa Ayetel Kürsi ve tesbihler çekildikten sonra;

Fotoğrafa bakılarak; Ya Allah C.C. 66 defa çekilir,sonra 2513 defa

Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda (DUHA 5) okunur. Ve

Bu tertibe düzenli devam eden 10-15 güne kadar sevgi ve aşk hissetmesini istediği kişi maksadına kavuşur. Ancak 66 güne kadar da beklemeyi göze almalı ve dualarına devam ederek beklemelidir.

👉Her Bu tertibin sonunda 1 defa okumak isteğine kavuşmayı kolaylaştırır;

“Allâhümme inni es’elüke bi elifil kâimi leyse kablehû sâbikan ve lâ ba’dehû lâhıkun ve bil lâmeynillezi lememte bihimel esrârı ve ehazte bihilmel ahdel vâsika ve bil hâil mühıytatil müharraketi bis sevâkini vel cevâmidi ven nevâtık.Es’elüke en takdiye hâveti ve takdıye ve tezilli zelleti y’â erhamer râhımine ve yâ ecvedel ecvedin.”

Aynı uygulamaya Fotoğrafa okunan aşk duası, Sevdiğin erkeğin Araması için Resmine okunacak dua, Küs Olduğun Birinin Seni araması için dua, resimle aşık etme duası, resimle evlilik duası, resimle aşık etme, resimle yapılan celp, evde okunan aşk duaları, en ağır aşk duası, en etkili aşk duası şeklinde de ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir