Gideni Geri Getirme Büyüsü

      Yorum yok Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü uzun süre birlikte olmuş birlikte yaşamış kişilerin herhangi bir sebepten sonra ayrılması sonucu uzaklaşmalarını engellemek tekrar barışmalarını sağlamak için yapılan bir apraziyal geri getirme büyüsü ‘dür. Bir diğer deyişle terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak bilinir. Bu büyünün çeşitleri şunlardır; Ayna ile geri getirme büyüsü, resimle geri getirme büyüsü, kişinin herhangi bir eşyası ile geri getirme büyüsü veya saç teli ile geri getirme büyüsü ‘dür.

 

Ayna ile Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü en hızlı geri getirme büyüsü olarak bilinir. Ayna, mum, kâğıt ve ayetler kullanılarak yapılır. Bu malzemeleri kullanarak ayna ile geri getirme büyüsü kendin yap. Bu büyüde kâğıt içine yazılan ayetler mum ateşinde yakılır ve külleri aynanın üstüne serpilir. Bu küller 2 gece ay ışığı gördükten sonra bir kova suyun içine konulur ve o suyla duş alınır. Bu işlem sonrasında sevdiğiniz size geri dönecektir. Çok hızlı olduğu gibi en tesirli geri getirme büyüsü olma özelliğine de sahiptir.

 

Resimle Geri Getirme Büyüsü

Resim kullanarak geri getirme büyüsü yapma işlemi en kolay yapılan büyü çeşididir. Evde kendiniz bile kolayca yapabilirsiniz. Resimle gideni geri getirme büyüsü evde nasıl yapılır diye merak etmeye başlayanlar için malzemeleri söyleyelim. Bunlar; gelmesini istediğiniz kişinin fotoğrafı, gül suyu ve Feth Suresi’dir. Fotoğrafı gül suyunun içine atıp Feth süresini 21 defa okumalısınız daha sonra bu gül suyunu gelmesini istediğiniz kişinin kaldığı apartmanın önüne dökmelisiniz. Sonuçlarına inanamayacaksanız ve geri getirme büyüsü işe yarıyor mu yaramıyor mu tanık olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir